

2 522 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МАРСЕЛЬ ДУБ ГРЕЙ
Тумба Марсель Неман - компактна та зручна приліжкова тумба, що є одним з елементів модульної спальні Марсель від Неман. Тумба виготовлено з високоякісної ДСП у сучасному стильному кольорі дуб грей та оснащено двома висувними ящиками. Особливістю тумби є гладкі фасади з відсутністю традиційних ручок, що надає меблям чітких прямих ліній.
Спальня Марсель від українського виробника меблів Неман – стиль на перетині із практичністю. Спальня в стильному та одночасно сучасному кольорі дуб грей з характерною структурою дерева здатна підкреслити індивідуальність інтер'єру.
Спальня Марсель виготовлена лише з екологічно чистих та безпечних матеріалів. Ви можете обрати меблі з комплекту окремо в залежності від ваших потреб та розмірів спальної кімнати, наш менеджер допоможе провести всі необхідні розрахунки та зробити правильний вибір в облаштуванні вашої спальні.
Розміри:
Матеріал виготовлення: ДСП
Колір: дуб грей
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ДСП |
| Фасады тумбы | ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 39 см |
| Высота тумбы | 45 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Дуб грей |