
1 912 ₴
Тумба П002 Неман - компактна та зручна приліжкова тумба класичного дизайну. Тумба оснащена двома висувними ящиками для зберігання. Корпус тумби виготовлено з якісної ламінованої ДСП 16 мм, фасади - з МДФ 16 мм.
Завдяки широкому спектру кольорів, в яких представлено тумбу П002 Ви з легкістю зможете підібрати для себе ідеальний варіант, що гармонійно впишеться у Ваш простір та підкреслить колірну стилістику інтер'єру. Зокрема, тумба виготовляється в таких кольорах: дуб сонома, горіх темний, горіх світлий, білий супермат, венге.
Розміри:
Матеріал виготовлення:
Колір: венге, дуб сонома, білий супермат, горіх темний, горіх світлий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный, Орех светлый, Венге, Дуб сонома, Белый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | МДФ |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 40 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Высота тумбы | 45 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Дуб сонома |