


3 805 ₴
Туалетний столик Т001 Неман - практичний та незамінний для спальні туалетний столик. За рахунок стильного білого супермат кольору, в якому виготовлено столик він надасть інтер'єру спальні вишуканості та аристокатичності. Столик оснащено однією висувною шухлядою, де зручно зберігати косметику та різні жіночі речі та тумбою. Виготовлено дану модель туалетного столику з високоякісної ламінованої ДСП, фасади - з МДФ.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тумба | 1 шт |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Пуфик | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Материал изготовления | |
| Столешница | МДФ пленочный |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 100 см |
| Глубина столика | 40 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 75 см |