





13 100 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ DAST (FAST) PERFECT HOME
Комод Dast (Fast) 6S/138 – практичний комод у стилі модерн польського виробника Perfect Home. Корпус та фасад комоду виконані із спеціальної меблевої ДСП із кромкою ABS, ніжки із чорного металу. Меблі Dast (Fast) мають систему відкривання push-to-open. Комод має шість висувних шухляд для зберігання речей, з кульковими напрямними повного висування.
Додатково можна придбати підсвічування для комоду.
Модульна спальня Dast (Fast) Perfect Home характеризується легкістю та елегантністю, системою без ручок та ніжною бежевою гамою. Містка шафа з великим дзеркалом, практична комод з чорними металевими ніжками, функціональне зручне ліжко з декоративним узголів'ям і тумбочками - це комплект меблів, створений для тих, хто цінує сучасні форми і спокійні кольори в розкішному виконанні.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 137 см |
| Глубина комода | 39.5 см |
| Высота комода | 81.4 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |