


3 602 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ БУМ СОКМЕ
Комод Бум Сокме оснащено відкритими полицями та двома закритими відділами. Виготовлено комод з якісної ламінованої ДСП у стилі модерн, що поєднує натуральність структури та кольору дуба артизан, в якому виготовлено копус та контрасний колір фасадів і полиць - сірий шифер. Родзинку комоду Бум надає асиметричний розмір та розташування фасадів: з правої сторони більші дверцята, з лівої - менші.
Комод Бум є одним з меблевих елементів модульної системи Бум від Сокме, до складу якої входять тумба, шафа, стелаж, письмовий стіл, ліжко та приліжкова тумба. Поєднання усіх елементів створить мегастильну та практичну дитячу кімнату в урбаністичних кольорах, що стане до вподоби Вашій дитині.
Габаритні розміри:
Матеріал: ЛДСП
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Дуб артизан |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 70 см |