


5 519 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ БУМ СОКМЕ
Шафа 2Д Бум Сокме - це елемент модульної системи Бум відомого українського виробника. Шафу виготовлено з ламінованої ДСП у кольорі дуб артизан, фасади - у кольорі сірий шифер. Шафу оснащено штангою для вішаків та двома місткими ящиками для білизни та речей.
Шафа 2Д Бум є одним з меблевих елементів модульної системи Бум від Сокме, до складу якої входять тумба, комода, стелаж, письмовий стіл, ліжко та приліжкова тумба. Поєднання усіх елементів створить мегастильну та практичну дитячу кімнату в урбаністичних кольорах, що стане до вподоби Вашій дитині.
Матеріал виготовлення: ЛДСП
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 1900 мм |
| Производитель | Сокме |
| Глубина | 500 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Дуб артизан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Количество дверок | 2 |
| Тип фасада | прямой |
| Комплектация встроенным баром | Нет |
| Кількість висувних шухляд | 2 |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип комплекта | модульный |