


2 498 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ БУМ СОКМЕ
Тумба під ТВ Бум від українського виробника Сокме - це ТВ-тумба у стилі модерн, що виготовлено з ламінованої ДСП. Тумба ТВ має дві відкриті полиці та відділення з дверцятами. Тумба може використовуватися як для ТВ у вітальні, так і слугувати тумбою у дитячій кімнаті, де Ваша дитина з легкістю зможе складати своє навчальне приладдя та творчі матеріали.
Тумба ТВ Бум є одним з меблевих елементів модульної системи Бум від Сокме, до складу якої входять шафа, комода, стелаж, письмовий стіл, ліжко та приліжкова тумба. Поєднання усіх елементів створить мегастильну та практичну дитячу кімнату в урбаністичних кольорах, що стане до вподоби Вашій дитині.
Матеріал виготовлення: ЛДСП
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба |
| Функциональное назначение | Под аудио-видео аппаратуру, Под плазменный и ЖК телевизор |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Дуб артизан |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 1100 мм |
| Глубина тумбы | 400 мм |
| Высота тумбы | 640 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Кронштейн для настенного крепления телевизора | Нет |
| Поворотная столешница для вращения телевизора | Нет |
| Дверка | 1 шт |
| Полка | 2 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |