

1 009 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ БУМ СОКМЕ
Тумба приліжкова Бум Сокме - елемент модульної дитячоїкімнати Бум від відомого виробника Сокме. Тумбу виготовлено з якісної ламінованої ДСП в натуральному кольорі дуба артизан. Особливості тумбі надає відкритий формат без фасадів та полиця в урбаністичному кольорі сірий шифер.
Тумба приліжкова Бум є одним з меблевих елементів модульної системи Бум від Сокме, до складу якої входять шафа, комод, стелаж, письмовий стіл, ліжко та тумба. Поєднання усіх елементів створить мегастильну та практичну дитячу кімнату в урбаністичних кольорах, що стане до вподоби Вашій дитині.
Матеріал виготовлення: ЛДСП
Колір: дуб артизан/сірий шифер
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Дуб артизан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 40 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |