


3 631 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ БУМ СОКМЕ
Стелаж Бум Сокме - це елемент дитячої модульної системи Бум від відомого українського виробника. Фасад і корпус моделі виконані з ламінованої ДСП. Цікаве асиметричне розташування відкритих полиць, урбаністичні кольори сірий шифер поєднані з дубом артизан - все це надає стелажу сучасного стилю, що надасть кімнаті модернового вигляду.
Стелаж Бум є одним з меблевих елементів модульної системи Бум від Сокме, до складу якої входять шафа, комод, стіл, приліжкова тумба, ліжко та тумба. Поєднання усіх елементів створить мегастильну та практичну дитячу кімнату в урбаністичних кольорах, що стане до вподоби Вашій дитині.
Матеріал виготовлення: ЛДСП
Колір: дуб артизан/сірий шифер
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Стеллаж |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних полок | 6 шт |
| Количество внутренних полок | 2 шт |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 800 мм |
| Глубина стеллажа | 330 мм |
| Высота стеллажа | 1600 мм |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |