



6 423 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ БУМ СОКМЕ
Ліжко Бум Сокме - це односпальне ліжко, елемент дитячої модульної системи Бум від Сокме. Фасад і корпус ліжка виготовлені з ламінованої ДСП. Ліжко Бум оснащено двома висувними шухлядами, де зручно зберігати постільну білизну або будь-які речі. Ліжко Бум має класичну конструкцію прямокутної форми з високим узголів'ям, в якості ортопедичної основи ліжко комплектується металевим каркасом з ламелями, що дуже важливо для правильного положення спини під час сну та повноцінного відпочинку.
Матрац в комплект ліжка не входить, купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця.
Ліжко Бум є одним з меблевих елементів модульної системи Бум від Сокме, що має таке ж урбаністичне забарвлення як і решта меблів цієї системи, до складу якої входять шафа, комод, стелаж, приліжкова тумба, стіл та тумба. Поєднання усіх елементів створить мегастильну та практичну дитячу кімнату, що стане до вподоби Вашій дитині.
Матеріал виготовлення: ЛДСП
Колір: дуб артизан/сірий шифер
Розміри спального місця: 90*200 см
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 90х200 |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 205 см |
| Ширина кровати | 96 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 75 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |