








35 700 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ DAST (FAST) PERFECT HOME
Ліжко двоспальне з приліжковими тумбами Dast (Fast) виконане в сучасному дизайні, з декоративним м'яким узголів'ям. Каркас ліжка виконаний з ламінованої ДСП, що надає довговічності та міцності меблям. Колірне рішення представленої моделі – бежевий. Ліжко з м'яким узголів'ям буде гарним доповненням спальні. Комплектується приліжковими тумбами з висувними шухлядами та каркасом з підйомним механізмом.
Додатково можна придбати підсвічування до ліжка.
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
Модульна спальня Dast (Fast) Perfect Home характеризується легкістю та елегантністю, системою без ручок та ніжною бежевою гамою. Містка шафа з великим дзеркалом, практична комод з чорними металевими ніжками, функціональне зручне ліжко з декоративним узголів'ям і тумбочками - це комплект меблів, створений для тих, хто цінує сучасні форми і спокійні кольори в розкішному виконанні.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Цвет | Бежевый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 256.4 см |
| Ширина кровати | 210 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 104.4 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |