






19 050 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ БУМ СОКМЕ
Дитяча кімната Бум від меблевої фабрики Сокме (Україна) - стильна та сучасна дитяча кімната у стилі модерн, що обов'язково сподобається дитині чи підлітку. Усі меблі виготовлено з високоякісної ДСП у сучасних убаністичних кольорах сірий шифер та натуральний дуб артизан. До складу кімнати входять найважливіші елементи, що забезпечать комфотне навчання, розвиток та відпочинок Вашої дитини: стіл письмовий, ліжко, стелаж, комод, ТВ-тумба. Також Ви можете самостійно доповнити кімнату й іншими необхідними меблями модульної системи Бум, що представлені на нашому сайті.
Ліжко оснащено двома висувними шухлядами та ортопедичним каркасом з ламелями. Матрац в комплектацію не входить, купується окремо.
До складу кімнати входять наступні елементи (ширинаxвисотаxглибина):
Загальні розміри:
Колір: дуб артизан/сірий шифер
Модель обладнана висувними шухлядами на направляючих повного висування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 5 |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Дуб артизан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Состав комплекта | |
| Кровать одноярусная | 1 шт |
| Книжный стеллаж | 1 шт |
| Стол письменный | 1 шт |
| Тумба под теле-видео аппаратуру | 1 шт |
| Комод | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 2046 мм |
| Ширина кровати | 960 мм |
| Высота кровати | 750 мм |
| Длина спального места | 2000 мм |
| Ширина спального места | 900 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Глубина стола | 540 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 1400 мм |
| Глубина комода | 400 мм |
| Высота комода | 700 мм |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Матрас | Нет |
| Дополнительные характеристики детского комплекта | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус | ДСП |
| Тип стенки | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Размер спального места, см | 90x200 |