

1 150 ₴
Журнальний столик Нікко Сокме - це стильний та практичний атрибут для Вашої вітальні. Столик виготовлено у стилі лофт з якісної ламінованої ДСП, що характеризується стійкістю у повсякденному використанні. Конструкція журнального столика складається зі стільниці кольору дуб атризан на чотирьох "антрацитових" опорах, що ніби крила метелика сходяться в основі. Торцеві поверхні всіх внутрішніх і зовнішніх елементів виробів облицьовані крайкою ABS завтовшки 0,5/2 мм, надаючи меблям завершеного красивого та доглянутого вигляду.
За журнальним столиком Нікко завжди комфортно та приємно випити чашку чаю або кави з друзями чи рідними людьми!
Матеріал виготовлення:
Колір: дуб артизан/антрацит
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Лофт |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |
| Материал изготовления столика | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры столика | |
| Длина столика | 900 мм |
| Глубина столика | 500 мм |
| Высота столика | 425 мм |
| Дополнительные характеристики столика | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |