


1 597 ₴
Журнальний столик Феліо Сокме - це стильний дизайнерський столик для вітальні, за яким комфортно випити чашечку кави чи покласти речі. Особливістю столика є його оригінальна конструкція - прямокутна стільниця в кольорі дуб артизан на асиметричних "антрацитових" опорах. Столик виготовлено у стилі лофт з якісної ламінованої ДСП та додатково оснащено полицею, де зручно розмістити ТВ-пульт, книгу чи журнал. Торцеві поверхні всіх внутрішніх і зовнішніх елементів облицьовані крайкою ABS завтовшки 0,5/2 мм, надаючи меблям завершеного красивого та доглянутого вигляду.
Журнальний столик Феліо від Сокме стане справжньою родзинкою Вашої вітальні, що надасть простору індивідуального дизайнерського стилю.
Матеріал виготовлення:
Колір: дуб артизан/антрацит
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Количество дополнительных полок | 1 шт |
| Тип опор | 2 опоры |
| Цвет | Бежевый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Лофт |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |
| Материал изготовления столика | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры столика | |
| Длина столика | 900 мм |
| Глубина столика | 500 мм |
| Высота столика | 400 мм |
| Комплектация столика | |
| Газетница | 1 шт |
| Дополнительные характеристики столика | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |