


1 267 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ СІЄНА СОКМЕ
Прямокутне настінне дзеркало Сієна Сокме - елемент модульної системи Сієна від українського виробника меблів Сокме. Дзеркало обрамлено у ламіновану ДСП сучасного кольору графіт. За рахунок вдало продуманого розміру дзеркало стане не лише необхідним атрибутом у передпокої, коли Ви збираєтесь на роботу чи прогулянку, але й розширить простір.
Дзеркало може бути розміщено також у вітальні чи спальні над комодом, тумбою чи туалетним столиком.
Поєднання настінного дзеркала Сієна з іншими меблевими елементами модульного передпокою Сієна створить довершений та сучасний передпокій у стилі лофт.
Матеріал виготовлення: дзеркало/ЛДСП
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 580 мм |
| Длина | 860 мм |
| Толщина | 20 мм |