


3 254 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ СІЄНА СОКМЕ
Пенал 1Д2Ш Сієна Сокме - елемент модульної системи Сієна, що у поєднанні з іншими меблевими елементами модульного передпокою Сієна створить довершений та сучасний передпокій у стилі лофт.
Пенал має вузьку конструкцію, що злегкістю поміститься навіть у невеликому просторі, містить дві висувні шухляди, одне закрите відділення з висувною штангою для одягу та полицю. Фасад і корпус пеналу виконані з ламінованої ДСП у кольорі дуб вотан з "сірими графітовими" фасадами. Особливістю є майже непомітні чорні ручки, що інтегровані у край фасадів.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 1950 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 340 мм |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Ширина | 508 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |