




3 376 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ СІЄНА СОКМЕ
Комод 2Д1Ш Сієна Сокме - це елемент модульного передпокою Сієна від української меблевої фабрики Сокме. Дизайн комоду виконано у стилі лофт, особливістю якого є поєднання кольорів натурального дуба вотан з урбаністичним "сірий графіт". Особливістю комоду є невеликі чорні ручки, що майже непомітні за рахунок інтегрованості у край фасадів.
Комод 2Д1Ш містить дві двері та висувну шухляду на телескопічних направляючих. Корпус та фасади виготовлено з високоякісної ламінованої ДСП.
Поєднання комоду 2Д1Ш з іншими меблевими елементами модульного передпокою Сієна, з якими Ви можете ознайомитися на нашому сайті, створить довершений та сучасний передпокій у стилі лофт. Окрім того комод гармонійно виглядатиме у вітальні, спальні, дитячій кімнаті чи офісі.
Габаритні розміри комоду:
Матеріал: ЛДСП
Колір: дуб вотан/сірий графіт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб вотан |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 120 см |
| Глубина комода | 34 см |
| Ширина комода | 86 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |