



1 602 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ СІЄНА СОКМЕ
Тумба 2Д для взуття Сієна Сокме - це елемент модульного передпокою Сієна від української меблевої фабрики Сокме. Дизайн тумби виконано у стилі лофт, особливістю якого є поєднання кольорів натурального дуба вотан з урбаністичним "сірий графіт". Родзинкою тумби є невеликі чорні ручки, що майже непомітні за рахунок інтегрованості у край фасадів. Тумба містить два закритих відділення, а якщо на верхній стільниці тумби помістити м'яке сидіння, то вона стане чудовим варіантом лавки-тумби для зручного та комфортного взування.
Поєднання тумби 2Д з іншими меблевими елементами модульного передпокою Сієна, з якими Ви можете ознайомитися на нашому сайті, створить довершений та сучасний передпокій у стилі лофт.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 451 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 2 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |