

1 425 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ ДЖОРДАН СОКМЕ
Прямокутне настінне дзеркало Джордан Сокме - елемент модульної системи Джордан від українського виробника меблів Сокме. Дзеркало має лайтовий варіант за рахунок відсутності рами, що не обтяжує його дизайн. Окрім того дзеркало вдало виглядатиме не лише у передпокої, а також у спальні, вітальні чи офісі, надаючи простіру вільших габаритів та прикрашаючи його.
Поєднання дзеркала Джордан з іншими меблевими елементами модульного передпокою створить стильний передпокій у білому кольорі в стилі модерн.
Матеріал виготовлення: дзеркало
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Длина | 882 мм |
| Толщина | 20 мм |