


1 715 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ ДЖОРДАН СОКМЕ
Тумба 2Д для взуття Джордан Сокме - це елемент модульного передпокою Джордан від української меблевої фабрики Сокме. Тумба містить два закритих відділення і виконує функції лавки-тумби для зручного та комфортного взування. Тумба 2Д Джордан у стилі модерн стане справжньо окрасою передпокою у сучасному білому кольорі, а поєднання з іншими меблевими елементами модульного передпокою Джордан, з якими Ви можете ознайомитися на нашому сайті, створить довершений та сучасний передпокій.
Матеріал виготовлення:
Колір: білий/антрацит
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 436 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 702 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 2 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |