





14 489 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ ДЖОРДАН СОКМЕ
Передпокій Джордан від української фабрики Сокме - це сучасний лаконічний передпокій у стилі модерн, що містить всі необхідні елементи для того, щоб комфотно зібратися на прогулянку, навчання чи роботу. Корпус передпокою виготовлено з високоякісної ламінованої ДСП, фасади - з МДФ, висувні шухляди обладнані телескопічними направляючими повного висування, що значно полегшує їх відкривання. До складу модульного передпокою входить шафа, вішак, тумба для взуття, комод та дзеркало. Всі елементи незалежні один від одного і можуть розміщуватися відповідно до особливостей приміщення та Ваших уподобань.
Родзинкою передпокою є оригінальні вирізи на фасадах, що відіграють роль ручок, контрасного "антрацитового" кольору, що на фоні білосніжних фасадів надає меблям стильності та динамічності.
До передпокою входять наступні меблеві елементи (ширина*висота*глибина):
Загальні розміри:
Матеріал:
Колір: білий/антрацит
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 5 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 1969 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Длина | 2184 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |