

1 357 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ЕЛЬБА СОКМЕ
Прямокутне настінне дзеркало Ельба Сокме - це елемент модульної системи Ельба, що представлена великою кількістю меблевих елементів різної конфігурації та дизайну, тому Ви з легкістю зможете скомбінувати стильний передпокій відповідно до особливостей приміщення та Ваших уподобань. Дзеркало стане не лише практичним атрибутом у передпокої, а також візуально розширить простір. Окрім того за рахунок відсутності рами дзеркало гармонійно впишеться також у спальні, вітальні чи офісі.
Поєднання дзеркала Ельба з іншими меблевими елементами модульного передпокою Ельба від Сокме, що представлені на нашому сайті, створить неперевершений передпокій у стильному кольорі "шиншила сіра" сучасного дизайну.
Матеріал виготовлення: дзеркало
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 640 мм |
| Длина | 600 мм |
| Толщина | 20 мм |