

2 523 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ ЕЛЬБА СОКМЕ
Тумба під взуття 2Д1Ш Ельба Сокме - це елемент модульної системи Ельба, що представлена великою кількістю меблевих елементів різної конфігурації та дизайну, тому Ви з легкістю зможете скомбінувати стильний передпокій відповідно до особливостей приміщення та Ваших уподобань. Дизайн тумби виконано у стилі хай-тек, напікруглі стильні вирізи на фасадах замість ручок, непомітні чорні ніжки і сучасний колір "шиншила сіра".
Тумба під взуття 2Д1Ш містить дві двері та висувну шухляду на телескопічних направляючих. Корпус і фасади виготовлено з високоякісної ламінованої ДСП.
Поєднання тумби під взуття 2Д1Ш Ельба з іншими меблевими елементами модульного передпокою Ельба від Сокме, що представлені на нашому сайті, створить неперевершений передпокій у стильному кольорі "шиншила сіра" сучасного дизайну.
Габаритні розміри:
Матеріал: ЛДСП
Колір: шиншила сіра
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 52.8 см |
| Глубина комода | 20 см |
| Ширина комода | 120 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |