

1 944 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ ЕЛЬБА СОКМЕ
Тумба 2Ш Ельба Сокме - це елемент модульної системи Ельба, що представлена великою кількістю меблевих елементів різної конфігурації та дизайну, тому Ви з легкістю зможете скомбінувати стильний передпокій відповідно до особливостей приміщення та Ваших уподобань. Тумбу виготовлено з високоякісної ламінованої ДСП та оснащено двома шухлядами на телескопічних направляючих. Дизайн тумби у стилі хай-тек підкреслено стильним кольором "шиншила сіра" та оригінальними напівкруглими вирізами на фасадах замість ручок.
Поєднання тумби 2Ш Ельба з іншими меблевими елементами модульного передпокою Ельба від Сокме, що представлені на нашому сайті, створить неперевершений передпокій, де завжди зручно та приємно збиратися на прогулянку, роботу чи навчання.
Матеріал виготовлення: ламінована ДСП
Колір: шиншила сіра
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 451 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |