



13 303 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ ЕЛЬБА СОКМЕ
Передпокій Ельба від української фабрики Сокме представлений великою кількістю меблевих елементів різної конфігурації та дизайну, тому Ви з легкістю зможете скомбінувати стильний передпокій відповідно до особливостей приміщення та Ваших уподобань. Передпокій виготовлено з якісної ламінованої ДСП, всі шухляди обладнані телескопічними направляючими. До складу даної конфігурації передпокою входять: шафа 2Д2Ш, вішак з дзеркалом 1201, тумба 1Д2Ш. Всі елементи незалежні один від одного і можуть розміщуватися відповідно до особливостей приміщення та Ваших уподобань.
Дизайн передпокою Ельба виконано у сучасному стилі хай-тек, що підкреслено стильним кольором "шиншила сіра" та оригінальними напівкруглими вирізами на фасадах замість ручок.
До передпокою входять наступні меблеві елементи (ширина*висота*глибина):
Загальні розміри:
Матеріал: ЛДСП
Колір: шиншила сіра
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 1946 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Длина | 3000 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |