


от 6 537 ₴
Крісло Бостон на ніжках з м'якими підлокітниками та подушкою. Фігурні підлокітники з м'якою оббивкою, сидіння наповнене пружинним блоком та пінополіуретаном. Внутрішнє наповнення матраца складається з пінополіуретану і пружинного блоку.
Матеріал виготовлення:
Розміри:
Доступні тканини:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Обивочный материал | Велюр |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 83 см |
| Глубина | 93 см |
| Высота с учетом спинки | 95 см |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Основа сиденья | мебельные пружины, пружинная змейка |
| Ножки | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинная змейка, пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Ткань | Ткань |