

1 914 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ ФЛОРЕС СОКМЕ
Настінне дзеркало Флорес Сокме - це прямокутне дзеркало, що чудово підійде для передпокою, вітальні, спальні чи офісу. Дзеркало є не лише практичним атрибутом, але візуально здатне розширити простір, зробивши його більшим. Відсутність рами дозволяє поєднувати дзеркало Флорес з меблевими елементами будь-якого типу. Особливо гармонійно дзеркало дивитиметься над комодом Флорес, що має таку саму довжину.
Дзеркало Флорес Сокме є одним з елементів модульного передпокою Флорес, що містить також шафу, комод, тумбу для взуття та вішак. Дизайн меблів, що поєднує колір "сосна фігурна" з білими глянцевими фасадами, продовгуваті круглі ручки, прямі чітки лінії - все це надає передпокою стилю модерн, тому Ваш передпокій завжди буде у тренді сучасних меблевих тенденцій.
Матеріал виготовлення: дзеркало
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 870 мм |
| Длина | 900 мм |
| Толщина | 20 мм |