

4 543 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ ФЛОРЕС СОКМЕ
Комод 2Д2Ш Флорес Сокме - це класичний комод, що містить дві висувні шухляди та відділення з полицями за двома дверима. Корпус комоду виготовлено з ламінованої ДСП, фасади - з МДФ, у якості фурнітури використано продовгуваті ручки сріблястого кольору. По особливому гармонійно над комодом буде виглядати дзеркало Флорес, що має таку ж довжину.
Комод 2Д2Ш Флорес стане стильним атрибутом у Вашому передпокої, а поєднання його з іншими елементами модульного передпокою Флорес створить довершений стильний передпокій у кольорі "сосна фігурна" з поєднанням білих глянцевих фасадів.
Габаритні розміри комоду:
Матеріал:
Колір: сосна фігурна/білий глянець
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 96 см |
| Глубина комода | 37.1 см |
| Ширина комода | 90.1 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |