

2 531 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ ФЛОРЕС СОКМЕ
Тумба 2Д Флорес Сокме - це один з важливих меблевих елементів у передпокої, де можна розмістити взуття. Тумба 2Д містить два відділи для взуття. Корпус тумби виготовлено з ламінованої ДСП у кольорі "сосна фігурна", фасади - з МДФ у стильному білому глянцевому кольорі з оригінальними продовгуватими сріблястими ручками. Якщо на тумбі розмістити невеликі подушки для сидіння, то вона стане чудовою лавою-тумбою для комфортного взування.
Тумба 2Д Флорес Сокме є одним з елементів модульного передпокою Флорес, що містить також шафу, комод, дзеркало та вішак. Дизайн меблів, що поєднує колір "сосна фігурна" з білими глянцевими фасадами, продовгуваті круглі ручки, прямі чітки лінії - все це надає передпокою стилю модерн, тому Ваш передпокій завжди буде у тренді сучасних меблевих тенденцій.
Матеріал виготовлення:
Колір: сосна фігурна/білий глянець
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 440 мм |
| Глубина | 403 мм |
| Ширина | 901 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 2 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |