





16 585 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ ФЛОРЕС СОКМЕ
Передпокій Флорес від української фабрики Сокме - це модульний передпокій, що складається з дводверної шафи, комода, тумби для взуття, вішака та дзеркала. Всі меблі виготовлено з ламінованої ДСП, фасади - з МДФ, в якості фурнітури використано стильні продовгуваті ручки сріблястого кольору. За рахунок оптимальної глибини шафи, комоду та тумби для взуття передпокій не займатиме багато місця у коридорі, але при цьому виконуватиме всі необхідні функції.
Дизайн передпокою виконано у стилі модерн, в якому поєднано колір "сосна фігурна" з білими глянцевими фасадами, продовгуваті круглі ручки, прямі чітки лінії. Передпокій Флорес завжди залишатиметься у тренді сучасних меблевих тенденцій.
До передпокою входять наступні меблеві елементи (ширина*висота*глибина):
Загальні розміри:
Матеріал:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 5 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 1970 мм |
| Глубина | 403 мм |
| Длина | 2423 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |