

2 353 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ ВЕРСАЛЬ СОКМЕ
Настінне дзеркало Версаль Сокме - це один з елементів модульного передпокою Версаль. Дзеркало має прямокутну форму з обрамленням рамкою знизу та зверху кольору "мадагаскар нельсон", що вдало поєднує його з іншими елементами передпокою Версаль, виконаного у ретро-стилі з імітацією зістареного дерева з тріщинами, пофарбованого у матовий колір "сосна арктична". Особливо гармонійно дзеркало виглядамите, якщо його розмістити над комодом Версаль, що має таку ж ширину.
Матеріал виготовлення: дзеркало
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 1141 мм |