

1 658 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ САНТОРІНІ
Найважливішим елементом будь-якого передпокою є дзеркало. Українська фабрика Сокме представляє настінне дзеркало Санторіні Сокме, що є один з елементів модульного передпокою Санторіні. Дзеркало має прямокутну форму, обрамлене у раму з ламінованої ДСП білого кольору та кольору "дуб вікінг", що вдало поєднує його з іншими елементами модульного передпокою Санторіні. Розміщення дзеркала над комодом Санторіні створить гармонійний ансамбль у Вашому передпокої.
Поєднання дзеркала Санторіні Сокме з іншими елементами модульного передпокою Санторіні, до складу якого входять вішак, дводверна шафа, комод та тумба для взуття, створить елегантний передпокій у стилі модерн білого кольору. Модульний передпокій Санторіні надасть Вашому інтер'єру просторовості, світла та стильності.
Матеріал виготовлення: дзеркало
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 820 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 732 мм |