


5 566 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ ВЕРСАЛЬ СОКМЕ
Для справжній поціновувачів простоти та елегантності у меблях фабрика Сокме створила комод 2Д1Ш Версаль Сокме, що являється один з елементів модульного передпокою Версаль. Комод має оригінальний дизайн, виконаний у ретро-стилі з імітацією зістареного дерева з тріщинами, пофарбованого у матовий колір "сосна арктична". Комод виготовлено з якісної ламінованої ДСП товщини 16 мм, фасади оздоблені декоративними рамками із МДФ 16 мм. Комод оснащено однією полицею за двома дверима та висувною шухлядою на телескопічних направляючих повного висування, що дозволяє легко відкривати шухляду.
Поєднання комоду 2Д1Ш Версаль Сокме з іншими елементами модульного передпокою Версаль створить елегантний передпокій у ретро-стилі світлого відтінку, що стане справжньою прикрасою інтер'єру.
Габаритні розміри комоду:
Матеріал:
Колір: сосна арктична/мадагаскар нельсон
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ, ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 114.3 см |
| Глубина комода | 44.6 см |
| Высота комода | 99.6 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |