


5 023 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ САНТОРІНІ
Комод 2Д1Ш Санторіні Сокме - це один з елементів модульного передпокою Санторіні, до складу якого входять вішак, дзеркало, дводверна шафа та тумба для взуття. Комод виготовлено з якісної ламінованої ДСП товщини 16 мм, фасади - з МДФ 16 мм. Комод оснащено трьома полицями за двома дверима та висувною шухлядою на телескопічних направляючих повного висування, що дозволяє легко відкривати шухляду. Дизайн комоду у аристократичному білому кольорі підкреслено краями в кольорі "дуб вікінг" та продовгуватими ручками сріблястого кольору.
Поєднання комоду 2Д1Ш Санторіні з іншими елементами передпокою Санторіні створить елегантний передпокій у стилі модерн білого кольору. Модульний передпокій Санторіні надасть Вашому інтер'єру просторовості, світла та стильності.
Габаритні розміри комоду:
Матеріал:
Колір: білий/дуб вікінг
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 73.8 см |
| Глубина комода | 37.4 см |
| Высота комода | 103.7 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |