

2 262 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ САНТОРІНІ
Тумба 1Д Санторіні Сокме - це один з важливих меблевих елементів у передпокої, де можна розмістити взуття. Тумба 1Д містить відділ для взуття. Корпус тумби виготовлено з ламінованої ДСП, фасад - з МДФ у стильному білому кольорі з продовгуватою сріблястою ручкою. Якщо на тумбі розмістити невелику подушку для сидіння, то вона стане зручним місцем для комфортного взування.
Поєднання тумби 1Д Санторіні з іншими елементами передпокою Санторіні створить елегантний передпокій у стилі модерн білого кольору. Модульний передпокій Санторіні надасть Вашому інтер'єру просторовості, світла та стильності.
Матеріал виготовлення:
Колір: білий/дуб вікінг
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 1 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 804 мм |
| Глубина | 374 мм |
| Высота | 472 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |