



12 925 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ САНТОРІНІ
Передпокій Санторіні від української фабрики Сокме - це компактний модульний передпокій, що складається з дводверної шафи, тумби для взуття та вішака. Всі меблі виготовлено з ламінованої ДСП, фасади - з МДФ товщиной 16 мм. Передпокій розроблено з врахуванням невеликих просторів, тому він містить лише найнеобхідніші елементи, які злегкістю можна розмістити навіть у невеликому приміщені. При необхідності Ви можете скомбінувати передпокій Санторіні з інших меблів тієї ж стилістики, що представлені на нашому сайті.
Дизайн передпокою Санторіні виконано у стилі модерн в аристократичному білому кольорі і підкеслено обрамленням контрасного кольору "дуб вікінг", вертикальні фасади з продовгуватими ручками, широкі кути - все це надає передпокою елегантною стильності, просторовості та світла.
До передпокою входять наступні меблеві елементи (ширина*висота*глибина):
Загальні розміри:
Матеріал:
Колір: білий/дуб вікінг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 3 |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1572 мм |
| Глубина | 374 мм |
| Высота | 1933 мм |