

1 721 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ЛАЦІО СОКМЕ
Українська фабрика Сокме представляє настінне дзеркало Лаціо Сокме, що є один з елементів модульного передпокою Лаціо. Дзеркало має прямокутну форму без рами та оснащено невеликою полицею для гребінця, парфумів чи різних дрібниць. Полиця має колір "дуб сонома", що гармонійно поєднує дзеркало з іншими меблевими елементами модульного передпокою Лаціо, особливо вдало воно виглядатиме над комодом Лаціо такої ж ширини.
Модульний передпокій Лаціо, до якого входить дзеркало Лаціо, також містить шафу, комод, тумбу для взуття та вішак. Передпокій виконано у стилі модерн у білому кольорі зі вставками "дуб сонома", що вдало підреслюють прямі та чіткі лінії меблевих елементів. Меблі Лаціо стануть стильним оформленням Вашого передпокою, надаючи йому елегантності та вишуканості.
Матеріал виготовлення: дзеркало
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Толщина | 120 мм |
| Ширина | 789 мм |
| Характеристики | |
| наявність полиці | Да |