



6 350 ₴
Комод від виробника Мебель Сервіс - відмінне доповнення інтер'єру передпокою, вітальні, спальні. Дана модель зручна, практична у використанні і не дивлячись на свою компактність - містка і багатофункціональна.
Вітальня Неон 1 має незвичайні глянцеві фасади, які роблять меблі чудово стильними.
Матеріали виготовлення:
Розміри:
Доступні кольори: Венге темний / Білий
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Тип фасада | прямой |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Ножки | металл |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 134 см |
| Глубина комода | 37 см |
| Высота комода | 92.1 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |