

3 249 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ЛАЦІО СОКМЕ
Комод 2Д1Ш Лаціо Сокме - це один з елементів модульного передпокою Лаціо, до складу якого входять вішак, дзеркало, шафа та тумба для взуття. Комод виготовлено з якісної ламінованої ДСП товщини 16 мм у білому кольорі зі вставками у кольорі "дуб сонома". Комод містить два відділення з полицями та висувну шухляду оснащену телескопічними направляючими для полегшеного відкривання.
Модульний передпокій Лаціо, до якого входить комод 2Д1Ш Лаціо, також містить шафу, дзеркало, тумбу для взуття та вішак. Передпокій виконано у стилі модерн у білому кольорі зі вставками "дуб сонома", що вдало підреслюють прямі та чіткі лінії меблевих елементів. Меблі Лаціо стануть стильним оформленням Вашого передпокою, надаючи йому елегантності та вишуканості.
Габаритні розміри комоду:
Матеріал: ламінована ДСП
Колір: білий/дуб сонома
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 79 см |
| Глубина комода | 37 см |
| Высота комода | 94 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |