

1 758 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ЛАЦІО СОКМЕ
Тумба 2Д Лаціо Сокме - це один з елементів модульного передпокою Лаціо, до складу якого входять вішак, дзеркало, шафа та комод. Тумба 2Д містить два відділи для взуття. Корпус тумби виготовлено з ламінованої ДСП у білому кольорі, контрасні вставки кольору "дуб сонома" надають моделі чіткості та виразності. Якщо на тумбі розмістити невелику подушку для сидіння, то вона стане зручним місцем для комфортного взування.
Модульний передпокій Лаціо, до якого входить комод 2Д1Ш Лаціо, також містить шафу, дзеркало, тумбу для взуття та вішак. Передпокій виконано у стилі модерн у білому кольорі зі вставками "дуб сонома", що вдало підреслюють прямі та чіткі лінії меблевих елементів. Меблі Лаціо стануть стильним оформленням Вашого передпокою, надаючи йому елегантності та вишуканості.
Матеріал виготовлення: ламінована ДСП
Колір: білий/дуб сонома
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 790 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 430 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 2 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |