





15 636 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ЛАЦІО СОКМЕ
Модульний передпокій Лаціо містить комод, містку шафу, дзеркало, тумбу для взуття та вішак. Передпокій виконано у стилі модерн у білому кольорі зі вставками "дуб сонома", що вдало підреслюють прямі та чіткі лінії меблевих елементів. Всі меблеві елементи виготовлено з якісної ламінованої ДСП, висувні шухляди для полегшеного відкривання оснащено телескопічними направляючими, в якості фурнітури використано продовгуваті стильні ручки сріблястого кольору, що вдало поєднуються з квадратними опорами також кольору.
Модульний передпокій Лаціо містить всі необхідні елементи, що є незалежними один від одного, тому Ви можете розмістити їх по своєму уподобанню та особливостям інтер'єру. Меблі Лаціо стануть стильним оформленням Вашого передпокою, надаючи йому елегантності та вишуканості!
До передпокою входять наступні меблеві елементи (ширина*висота*глибина):
Загальні розміри:
Матеріал: ламінована ДСП
Колір: білий/дуб сонома
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 5 |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2370 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 1910 мм |