

6 544 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ КАТАНІЯ СОКМЕ
Шафа 3Д Катанія від українського виробника меблів Сокме - це елемент модульного передпокою Катанія, корпуси якої виготовлено з ламінованого ДСП, фасади - з високоякісного МДФ. Шафа має сучасний дизайн у стилі лофт, що поєднує корпус кольору "шиншила сіра" з фасадами МДФ у кольорі "дуб флагшток", що імітує натуральний колір та стуктуру дерева. Шикарний дизайн шафи 3Д Катанія доповнює вдало продумана внутрішня наповненість: висувний вішак для наплічників та дві полиці зверху та знизу. Для Вашої зручності один з фасадів оснащено дзеркалом у повний зріст.
До модульного передпокою Катанія входять вішак, дзеркало, шафа, комод та тумба, тому він стане чудовим помічником, щоб впорядкувати всі речі у передпокої. Дизайн передпокою виконано у стилі лофт, що поєднує несхожі, різноманітні елементи: імітація металевих корпусів у кольорі "шиншила сіра" з фасадами в кольорі "дуб флагшток", що імітує колір та структуру натурального дерева надає меблям шикарного вигляду.
Передпокій Катанія завжди буде у тренді, відображаючи модні тенденції меблевої індустрії!
Габаритні розміри шафи:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 680 мм |
| Высота | 1935 мм |
| Производитель | Сокме |
| Глубина | 341 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | дуб флагшток+шиншила сіра |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижная вешалка для одежды | 1 шт |
| Полка для обуви | 1 шт |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Полка для головных уборов | 1 |