





15 916 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ КАТАНІЯ СОКМЕ
Передпокій Катанія від української фабрики Сокме - це модульний гарнітур, до якого входять вішак, дзеркало, шафа, комод та тумба, тому він стане чудовим помічником, щоб впорядкувати всі речі у передпокої. Всі меблеві елементи виготовлено з якісної ламінованої ДСП з поєднанням фасадів зі зносостійкого МДФ, для полегшеного відкривання шухляди обладнано телескопічними направляючими повного висування. Один з фасадів шафи ЗД Катанія оснащено дзеркалом у повний зріст.
Дизайн передпокою виконано у стилі лофт, що поєднує несхожі, різноманітні елементи: імітація металевих корпусів у кольорі "шиншила сіра" з фасадами в кольорі "дуб флагшток", що імітує колір та структуру натурального дерева надає меблям шикарного вигляду. Родзинки передпокою також надає відсутність традиційної фурнітури та прямокутні лінії на фасадах, що надає меблям чіткості та стильної лаконічності.
До передпокою входять наступні меблеві елементи (ширина*висота*глибина):
Загальні розміри:
Матеріал:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 5 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Цвет | Коричневый |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 1935 мм |
| Глубина | 339 мм |
| Длина | 2292 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |