

1 312 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АРАМІС МЕБЕЛЬ-СЕРВІС
Дзеркало квадратне Ааміс - елемент модульної спальні Араміс від відомого виробника з України Мебель Сервіс. Це просте дзеркало геометричної форми з рівними кутами, має лаконічний дизайн. Поверхня дзеркала полірована. Безперечним перевагам дзеркала є його практичність. Воно не займає багато місця на стіні і в той же час дозволяє будь-якої миті перевірити зачіску або макіяж. Дзеркало гарно поєднуватиметься з комодами з цієї ж серії. Повноцінно доповнить всю лінійку меблів Араміс.
Дзеркало прикрасить кімнату, візуально збільшить простір та додасть світла у приміщенні.
Матеріал виготовлення:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома, Для офиса, Для ванной комнаты, Салоны красоты |
| Форма | Квадратная |
| Материал рамы | ДСП |
| Цвет | Белый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 762 мм |
| Длина | 762 мм |
| Толщина | 19 мм |
| Высота | 762 мм |