



1 552 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АРАМІС МЕБЕЛЬ-СЕРВІС
Тумба приліжкова Араміс - елемент модульної спальні Глорія від відомого виробника з України Мебель-Сервіс. Корпус і фасад тумби зроблено з ДСП.
Тумба складається з висувної шухляди та відкритої полиці, які дозволяють зберігати речі, такі як книги, окуляри, телефони та інші необхідні предмети, поруч із ліжком. Це не тільки зручно, але й робить вашу спальню більш організованою та функціональною.
Спальня Глорія від українського виробника Мебель Сервіс – легка, ненав'язлива дизайнерська колекція для облаштування інтер'єру спальні.
Меблі Араміс Мебель Сервіс створять легкий і одночасно умиротворений інтер'єр, який відрізняється максимальною лаконічністю та простотою.
Матеріал виготовлення:
Колір: Венге темний / Дуб крафт білий
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Крафт белый, венге темный, Венге темный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ДСП |
| Фасады тумбы | ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 40.2 см |
| Глубина тумбы | 37.5 см |
| Высота тумбы | 41.4 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |