




9 870 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АРАМІС МЕБЕЛЬ-СЕРВІС
Шафа Араміс 4Дз дзеркалом Мебель Сервіс - елемент модульної системи Араміс від відомого виробника з України. Фасад і корпус шафи виконані з ДСП.
Усередині шафа розділена на два відділення, у правому знаходяться п'ять полиць однакової висоти, у лівій - штанга для вішалок та полиця зверху.
Шафа 4Д Араміс створена з урахуванням узгодженості з іншими елементами системи АРАМІС, що дозволяє створити єдиний та стильний інтер'єр у вашій спальні.
Меблі Араміс Мебель Сервіс створять легкий і одночасно умиротворений інтер'єр, який відрізняється максимальною лаконічністю та простотою.
Матеріал виготовлення:
Колір: Венге темний / Дуб крафт білий
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 0 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Крафт белый, венге темный, Венге темный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1600 мм |
| Глубина шкафа | 512 мм |
| Высота шкафа | 2034 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | зеркало, ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 5 |
| Антресоль | Нет |