



5 355 ₴
Кухонний стілець Франко (2 шт. в комплекті) Мебель Сервіс - зручні і сучасні меблі, здатні зробити інтер'єр приміщення більш комфортним і функціональним. Каркас виробу виконаний із масиву дерева бук. Сидіння з м'якою тканинною оббивкою. Привертає до себе велику увагу завдяки високій спинці, яка розширюється до узголів'я, щоб надати Вам максимум комфорту під час трапези.
Для виготовлення стільців виробник використовує якісні та екологічно безпечні матеріали, що відповідають європейським стандартам.
Матеріали:
Колір каркасу: горіх
Розміри:
Доступні тканини:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Орех |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 480 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 1000 мм |
| Цвет | |
| Цвет | Гарден (Бежевий) |