
7 619 ₴
Ліжко односпальне Дженні виготовляється з якісної натуральної деревини з високою міцністю і зносостійкістю. Ще однією перевагою є стильне зовнішнє оформлення ліжка. В якості основи під матрац використовуються високоякісні металеві ламелі.
Ліжко Дженні не лише прикрасить кімнату, а й подарує чудові хвилини сну та відпочинку на ній. Модель має простий та лаконічний дизайн, чудово впишеться в інтер'єр будь-якої спальні – як класичної, так і сучасної. Її злегка піднята конструкція, точені ніжки та паралельні рейки узголів'я підкреслюють її елегантність та неймовірний шарм.
Ортопедичний матрац набувається окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Матерiал: натуральне дерево - дуб
Розмiри ліжка 90:
Спальне місце - 900х2000 мм.
Колiр: горiх
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Цвет | Коричневый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 90х200 |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 212 см |
| Ширина кровати | 95 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 75 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |