

1 249 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ ПАЛЕРМО СОКМЕ
Настінне дзеркало Палермо Сокме - це один з елементів модульного передпокою Палермо від української компанії Сокме. Дзеркало має прямокутну форму і обрамлено з обох боків рамою в кольорі "дуб вікінг". Особливо гармонійно дзеркало виглядатиме, якщо його розмістити над комодом Палермо, що має таку ж саму ширину.
Дзеркало Палермо є одним з елементів модульного передпокою Палермо, що складається з вішака, шафи, комоду та тумби для взуття. Всі меблеві елементи передпокою представлено на нашому сайті, тому Ви з легкістю зможете скомбінувати або весь передпокій, або обрати необхідні меблі.
Передпокій Палермо від української фабрики Сокме - це стильний передпокій у модерновому білому кольорі з цікавим оздобленням на фасадах у вигляді горизонтальних ліній. Обрамлення меблів контрасним кольором "дуб вікінг" та асиметричне забарвлення корпусу комода і шафи надають меблям справжньої оригінальності. Вибір на користь передпокою Палермо - це вишукана стильність Вашого інтер'єр!
Матеріал виготовлення: дзеркало
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ЛДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 704 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 642 мм |