

5 313 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ ПАЛЕРМО СОКМЕ
Шафа 2Д Палермо - це один з елементів модульного передпокою Палермо від української компанії Сокме. Шафу виготовлено з якісного ламінованого ДСП, фасади - з МДФ. В середині шафа оснащена висувним вішаком для наплічників. Шафа має оригінальне асиметричне оздоблення - з одного боку колір корпусу "дуб вікінг", з іншого колір фасаду - білий.
Шафа 2Д Палермо є одним з елементів модульного передпокою Палермо, що складається з вішака, дзеркала, комоду та тумби для взуття. Всі меблеві елементи передпокою представлено на нашому сайті, тому Ви з легкістю зможете скомбінувати або весь передпокій, або обрати необхідні меблі.
Передпокій Палермо від української фабрики Сокме - це стильний передпокій у модерновому білому кольорі з цікавим оздобленням на фасадах у вигляді горизонтальних ліній. Обрамлення меблів контрасним кольором "дуб вікінг" та асиметричне забарвлення корпусу комода і шафи надають меблям справжньої оригінальності. Вибір на користь передпокою Палермо - це вишукана стильність Вашого інтер'єр!
Габаритні розміри шафи:
Матеріал виготовлення:
Колір: білий/дуб вікінг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 1766 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 368 мм |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Ширина | 642 мм |
| Цвет | білий+дуб вікінг |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижная вешалка для одежды | 1 шт |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |